Facebook

Produkty - 7x7 KräuterTee

Pożegnajcie się Państwo ze złogami, które nagromadziły się w naszych organizmach przez wiele lat!

Działanie Herbaty Ziołowej 7x7, która jest mieszanką 49 różnych ziół, można porόwnać do działania skanera, ktόry „bierze pod lupę" nasze całe ciało, lokalizując przy tym złogi, które zagnieździły się w organizmie. Herbata porusza te złogi, by mogły zostać wyeliminowane dzięki naturalnym procesom zachodzącym w organizmie. Procesy te - w celu uzyskania optymalnych efektów - powinny zostać uzupełnione o niegazowaną wodę o niskiej zawartości minerałόw. Wypłukuje ona rozpuszczone toksyny, które zostały uwolnione z naszego organizmu. Herbata ta funkcjonuje więc jak „zmywarka", ktόra uwalnia od złogόw nasze tkanki, mięśnie, komórki, organy oraz skόrę.

Herbata Ziołowa 7x7 jest dostępna w postaci herbaty sypanej do zaparzania lub też, jako wygodna i szybka w przygotowaniu, herbata w saszetkach.

Sposόb przygotowania
Do przygotowania jednego litra herbaty wystarcza jedna łyżka stołowa ziół, na filiżankę jedna łyżeczka. Z jednej saszetki uzyskać można do pół litra herbaty. Zioła należy zalać gotującą się wodą, pozostawić na dwie do trzech minut i przelać przez sitko lub wyjąć saszetkę.

Zastosowanie
Picie Herbaty Ziołowej 7x7 powinno być stopniowo zwiększane i dodatkowo stale wspierane piciem niegazowanej wody o niskiej zawartości minerałόw. Optymalnie powinno się codzienne spożywać od dwóch do trzech filiżanek herbaty i litr niegazowanej wody mineralnej o niskiej zawartości minerałόw. Po dłuższym czasie stosowania można zwiększyć ilość do 1-2 litrόw dziennie. Jeśli organizm jest mocno zanieczyszczony, można pić przez pewien czas większą ilość herbaty.

Bardzo ważne jest, by Herbatę Ziołową 7x7 pić w połączeniu z omnimolekularnym środkiem spożywczym Siła Roślin (WurzelKraft), ktory dodatkowo wspiera pracę nerek oraz zapobiega bόlom głowy. Herbata uwalnia kwasy i substancje toksyczne, natomiast substancje witalne zawarte w Sile Roślin neutralizują je. W ten sposόb powstają neutralne sole, ktόre mogą być wydalone przez nerki. Poza tym dzięki zasadowej kuracji kwasy i toksyny są również usuwane przez skórę. Podstawę zasadowej pielęgnacji ciała stanowią zasadowe kąpiele całego ciała, wspomagane przez regularne szczotkowanie. Ważne są rόwnież inne zasadowe zabiegi, takie jak: kąpiele stόp, stosowanie Zasadowych Pończoch, zasadowe inhalacje, zasadowy prysznic, peeling lub zasadowe kompresy.