Facebook

Home

  Widoczne i długotrwałe efekty programu STOP-CELLULIT to aktywacja komórek tłuszczowych, modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu

W dzisiejszym społeczeństwie cellulit może mieć ogromny wpływ nie tylko na wygląd, ale również na psychikę kobiety, biorąc pod uwagę to, jak źle może na jej samopoczucie wpływać nawet niewielki nadmiar tkanki tłuszczowej. Wielu ludzi, których dotyczy problem cellulitu, na co dzień cierpi z powodu swojego wyglądu, a co za tym idzie gorszej jakości życia.

Program STOP-CELLULIT, jest nowoczesną, wysoce skuteczną metodą leczenia cellulitu. Polega na połączeniu odpowiedniej suplementacji oraz diety z terapią falą akustyczną na obszary ciała dotknięte cellulitem.

Coraz więcej kobiet decyduje się na tę innowacyjną metodę, aby pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej (jak np. wałek tłuszczu na biodrach) i zredukować widoczne ślady cellulitu. W wielu przypadkach efekty terapii są widoczne gołym okiem i mogą być zmierzone po zaledwie kilku sesjach. Obecnie o sukcesie AWT® świadczy zastosowanie terapii w ponad 500 ośrodkach na całym świecie.