Facebook

Jentschura

Jentschura International GmbH jest wiodącą firmą w takich dziedzinach jak pielęgnacja organizmu oraz naturalne żywienie. Firma ma swoją siedzibę w Münster. Pierwszego października 1993 roku Peter Jentschura (przedsiębiorca, autor książek, ekolog) wraz ze swoją matką Margaretą i swoim synem Robertem założyli Jentschura International GmbH. Obecnie firma zatrudnia ok. 100 pracowników. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje produkty z branży pielęgnacji ciała i zdrowego trybu życia do więcej niż 25 krajów. Firma posiada swoje oddziały również w Szwajcarii i w Meksyku.

 

Zarząd, Management i administracja Jentschura International GmbH znajduje się w Münster-Albachten. Tam też pracują wspólnie handlowcy, ekonomiści, badacze, specjaliści do spraw odżywiania, graficy, eksperci od komunikacji i marketingu oraz inni. Sposób naszej pracy bazuje na innowacyjności, którą tworzą kompetentni pracownicy mający dużą swobodę działania.
Produkcja znajduje się w Münster-Roxel. Na początku roku 2009 na terenie o wielkości ok. 13.000m2 oddany został do użytku nowoczesny obiekt produkcyjny.